Код: 80985
Наявність:: В наявності
1020 грн.

Доставка

1. Самовивіз із наших магазинів у Дніпрі:

  • вул. Шевченка, 30
  • вул. Короленка, 2
  • вул. Володимира Вернадського, 16

Видача товару Пн-Нд (з 10-00 до 20-00).

2. Доставка по Україні здійснюється через транспортну компанію "Нова пошта" за спеціальним тарифом перевізника (~ від 100 грн).

Оплата

1. Оплата готівкою:

  • у магазинах La Fleur в м. Дніпро
  • кур'єру при отриманні замовлення**
  • у будь-якому відділенні «Нової Пошти»**

**Накладений платіж: Додатково оплачується 2% від вартості товару і передоплата в розмірі 500 грн.

2. Оплата безготівкова:

Платіжною карткою Visa і MasterCard (LiqPay) на сайті.

Повернення товару

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний у магазині, за умови виконання всіх норм, передбачених законом.

Парфуми для білизни Mathilde M | Золота ваніль - 75 мл.


Відкрийте для себе Golden Vanilla - теплий аромат, що розкривається квітковим акордом орхідеї, доповненим вишуканим солоним відтінком. У його серці ванільний крем поєднується з танучими бобами тонка.


Цей аромат для білизни Les Intemporelles, справжній предмет декору, делікатно додасть аромату вашій білизні та всім вашим текстилям, не залишаючи плям. Формула засобу з низьким вмістом спирту спеціально розроблена для дбайливого ставлення до будь-яких тканин (простирадл, подушок, штор, диванів або одягу). Засіб укладений у ребристий скляний флакон, прикрашений пробкою, натхненною парфумерією для тіла. Він дає вам змогу всього за кілька кроків створити на ваших тканинах вуаль ароматної м'якості.


Лляні парфуми Mathilde M. виробляють у майстернях у Маконі, Бургундія (Франція).


Лінія Les Intemporelles.

Символічні для бренду, Les Intemporelles були задумані Креативною студією як воістину дорогоцінні декоративні предмети. Поетична і жіночна, ця лінія являє собою красиві ребристі пляшки, які із задоволенням використовуємо як свічники для чайних свічок або красиві вази для однієї квітки. Спреї, свічки, дифузори... Відкрийте для себе ароматичні ритуали для всіх ваших бажань.


Додаткова інформація:

Склад флакона: прозоре скло.

Ємність: 75 мл.

Розміри флакона: ø 5 x 13 см.


Виробник Mathilde M. Франція.


Відгуків: 0
Залишити відгук про товар можна лише після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.

Відгуків про цей товар ще не було.

Запитань: 0

Немає запитань щодо цього товару.

Схожі товари