Код: 81950
Наявність:: В наявності
460 грн.

Доставка

1. Самовивіз із наших магазинів у Дніпрі:

  • вул. Шевченка, 30
  • вул. Короленка, 2
  • вул. Володимира Вернадського, 16

Видача товару Пн-Нд (з 10-00 до 20-00).

2. Доставка по Україні здійснюється через транспортну компанію "Нова пошта" за спеціальним тарифом перевізника (~ від 100 грн).

Оплата

1. Оплата готівкою:

  • у магазинах La Fleur в м. Дніпро
  • кур'єру при отриманні замовлення**
  • у будь-якому відділенні «Нової Пошти»**

**Накладений платіж: Додатково оплачується 2% від вартості товару і передоплата в розмірі 500 грн.

2. Оплата безготівкова:

Платіжною карткою Visa і MasterCard (LiqPay) на сайті.

Повернення товару

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний у магазині, за умови виконання всіх норм, передбачених законом.

Аромат для дому Mathilde M | Концентрат - Рожевий еліксир / Rose Élixir - 4 мл


Відкрийте для себе "Рожевий еліксир" - чуттєвий і чарівний аромат, поєднання троянди, королеви квітів, і пудрових нот фіалки на подушці з білого мускусу.

Висококонцентрований ароматичний концентрат Les Intemporelles оживляє аромат гіпсових прикрас та ароматизаторів для одягу Mathilde M.


Корисна інформація:

Ароматичні концентрати виробляються в майстернях у Маконі, Бургундія (Франція).


Лінія Les Intemporelles:

Символ бренду, Les Intemporelles були розроблені креативною студією як дорогоцінні декоративні предмети. Поетична і жіночна лінія включає красиві ребристі флакони, які можна використовувати повторно як свічники або витончені вази для квітів. Спреї, свічки, дифузори... Відкрийте для себе ароматні ритуали для всіх ваших бажань.


Поради щодо використання:

Гіпсові прикраси можна безмежно освіжати за допомогою ароматичного концентрату для приміщень Mathilde M. на ваш вибір. Одного розпилення, нанесеного приблизно за 10 см від прикраси, достатньо, щоб освіжити його аромат на кілька тижнів.


Додаткова інформація:

Склад флакона: скло.

Об'єм: 4 мл.

Розміри флакона: ø 1,6 x 7 см


Виробник Mathilde M. Франція.


Відгуків: 0
Залишити відгук про товар можна лише після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.

Відгуків про цей товар ще не було.

Запитань: 0

Немає запитань щодо цього товару.

Схожі товари